Het koor Sjongsum uit Workum begint na de zomervakantie een project “Ljocht in Wintermoanne” waarvan het repetoire zal bestaan uit Christmas Carols, alternatieve kerstliedjes en kerst- of wintergerelateerde liederen.
De regie zal in handen zijn van Margo Konings uit Makkum.
Sinds 1990 zingen we met elkaar en het repetoire van Sjongsum kenmerkt zich door zijn veelzijdigheid, zowel klassiek als populair, in diverse talen. Het koor, tot voor kort o.l.v. Siebren Kramer heeft meerdere malen meegedaan met theaterproducties van Henk de Boer, recentelijk nog met de theatervoorstelling “Ald Izer”.
“Ljocht in Wintermoanne”, is een kort project voor de laatste vier maanden van het jaar met als afsluiting een optreden in december.
De woensdagavonden wordt er geoefend in het Jopie Huisman museum van 8 tot 10 uur.
Woensdag 7 september is er een open avond, waarbij iedereen kan kijken of het iets voor hem of haar is.
De kosten bedragen € 48.—voor het hele traject.
Verdere inlichtingen:
Voke Gorter 0515-541310 of Margo Konings 0515-859055