02 - 04 - 2011 - Welkom in Workum weekend zoekt ondernemers en winkeliers
Welkom in Workum weekend zoekt ondernemers en winkeliers
In de Friso van 22 februari jl. is een eerste melding gedaan over het Welkom in Workum Weekend. Vorige week tijdens de jaarvergadering van Promotie Workum en een bijeenkomst van Plaatselijk Belang hebben de leden van de werkgroep Welkom in Workum de plannen gepresenteerd. Een prachtige PowerPoint presentatie met al een echt logo geeft het eerste weekend in juli steeds meer vorm. De reacties in beide vergaderingen waren positief. Een hele logistieke uitdaging en ambitieus plan, wat met inzet van alle Workumers zeker een succes gaat worden. In deze Friso een oproep aan alle ondernemers en winkeliers in Workum.
Wat is het Welkom in Workum weekend? Door verschillende activiteiten in één weekend te bundelen krijg je een groter rendement. Dat is ook wat het Welkom in Workum graag wil. Een bundeling van alle Workumers in het weekend van vrijdag 1 juli t/m zondag 3 juli. Het is de bedoeling dat alles wat Workum te bieden heeft in één weekend gepresenteerd gaat worden. En hierbij liggen grote kansen voor het bedrijfs- en verenigingsleven van Workum en omstreken. De werkgroep is geformeerd vanuit het Plaatselijk Belang en bestaat uit: Klaas de Bok, Trudi Vervaart, Lars van Dieren, Piety Bouma en Theunis Wouda.
Het weekend sluit aan bij het Alve Marren weekend. Alve Marren is een stichting die doormiddel van een groot sportief en cultureel evenement een deel van Friesland onder de aandacht wil brengen (www.alvemarren.nl). Dit evenement is ook in het eerste weekend van juli en beide initiatieven sluiten perfect bij elkaar aan. De werkgroep vormt een prachtig programma in Workum en Alve Marren zorgt voor de nodige ondersteuning. Veel sportactiviteiten van de Alve Marren pauzeren of eindigen in Workum, wat zorgt voor een grote stroom mensen: naast de deelnemers ook de familie, vrienden en overige belangstellenden.
Programma Workum Het Alve Marren evenement begint op zaterdag 2 juli, maar het Welkom in Workum heeft de aftrap op vrijdagavond. Het programma bestaat uit verschillende sportieve en culturele activiteiten, zoals de botenparade, Ronde van Workum, openlucht theater, openlucht kerkdienst en vele sportdemonstraties. Binnenkort heeft Welkom in Workum een eigen website met het uitgebreide programma. Hou www.workum.nl/welkom in de gaten! Nieuwe ideeën zijn natuurlijk van harte welkom.
Naast de inwoners van Workum, de toeristen en deelnemers en belangstellenden van de Alve Marren is er ook speciale aandacht voor nieuwe inwoners van Workum. Tijdens het weekend zijn er meerdere gelegenheden om te ontdekken wat Workum te bieden heeft op allerlei terreinen. Dus ondernemers en winkeliers grijp je kans!
Promotie mogelijkheden Tijdens het weekend kan iedereen zich laten zien. Voor de ondernemers en winkeliers zijn er een aantal gelegenheden waar men zich kan promoten:
- Deelnemen aan de botenparade en markt op vrijdagavond. Voor de botenparade wil de werkgroep een beroep doen op de watersportbedrijven, waarbij een vrije invulling mogelijk is. Bij het terrein van De Boer & De Groot en de Paupers wordt een markt georganiseerd, waar de botenparade eindigt. Hier kan men bijvoorbeeld producten laten zien of proeven, maar er kunnen ook demonstraties worden geven. Voor kraampjes wordt gezorgd.
- Deelnemen aan de Workumer Toer tijdens het weekend. Het nieuwe promotietreintje rijdt dan weer door Workum. Er komen verschillende haltes, waar de treinreizigers in en uit kunnen stappen. Hiermee kunnen speciale klantentrekkers worden gemaakt. Laat bezoekers een kijkje nemen in de keuken van uw onderneming. De verschillende haltes worden duidelijk aangegeven en kunnen worden verbonden met naamsvermelding.
- Gezamenlijke lunch op zondagmiddag Tussen de kerkdienst en het openlucht theater op de zondagmiddag is er een mooie gelegenheid voor een gezamenlijke lunch. Hierbij wordt een oproep gedaan aan alle plaatselijke slagers, bakkers en horecagelegenheden om hier in invulling aan te geven.
- Unieke Welkom in Workum polo’s. Voor het weekend worden unieke polo’s gedrukt met het logo van Welkom in Workum. Voor ondernemers en winkeliers is er de mogelijkheid om een eigen logo op de voorzijde van het shirt te laten drukken en op de achterzijde het logo van Welkom in Workum. De polo’s zijn in allemaal verschillende kleuren en maten verkrijgbaar.
- Sponsoring bij verschillende onderdelen Veel onderdelen kunnen niet geheel kosteloos worden verzorgd, dus daarom is er ook behoefte aan sponsoren. Deze kunnen zich aanmelden als algemene sponsor, waarbij het logo het gehele weekend zichtbaar zal zijn. Maar het is ook mogelijk losse onderdelen te sponsoren. Informeer naar de mogelijkheden.
Voor vragen of aanmelden kunt u mailen naar welkominworkum@hotmail.com of door contact op te nemen met de mensen van de werkgroep.
<< Terug
|