18 - 11 - 2020 - Win prachtige prijzen bij Decemberactie Workum

Wegens groot succes gaat Promotie Workum, commissie van de Ondernemersvereniging Workum wederom de Decemberactie organiseren- Klanten krijgen bij deelnemende bedrijven een lot bij besteding van 10 euro (max. 15 loten per aankoop). Deze kunnen ingevuld in de welbekende melkbussen ingeleverd worden, die op 4 plaatsen verspreid staan in Workum: DA Drogisterij Atsma (Súd), Fashion By Fre (Noard), Bakkerij Van der Werf (Dwarsnoard) en De Túnwinkel (Begine). De trekkingen zijn op 28 november, 1-2 december en 24 december 2020. De trekking van de hoofdprijzen, waarbij alle loten meedoen, is vooralsnog op 1januari 2021.
Prijzen zijn beschikbaar gesteld door 28 deelnemende Workumer bedrijven en worden voor de tussentijdse trekkingen gebundeld tot meerdere prachtige prijzenpakketten. Er zijn twee hoofdprijzen. Dit zijn een dagje sloepvaren in een van de sloepen van Workum Watersport of een nachtje slapen in Bed & Breakfast Anno 1908 met een verrassend lekker ontbijt voor twee personen. Alle winnaars krijgen persoonlijk bericht. Via de media wordt bekend gemaakt wie de prijs heeft gewonnen. De persoonlijke gegevens op de ingeleverde vouchers worden alleen gebruikt voor deze actie. Na afloop van deze actie worden de persoonsgegevens vernietigd. Deze actie loopt van 16 november t/m 24 december 2020. De melkbussen blijven staan tot 31 december 2020 zodat u de laatste lootjes dan nog kunt inleveren.
Namens Promotie Workum, bedankt dat u winkelt in Workum. Steun de lokale ondernemers. Wij hopen dat u één van de gelukkige winnaars mag worden! Bron: workumer krant FRISO
<< Terug
|