28 - 08 - 2020 - Geldmaat verrijking Workum
Ineke Mulder-Grasman
Als begin maart Blokker en Bouwmarkt Bandstra aan het Súd in Workum op het punt staat om dat gedeelte waarin Blokker is gevestigd te verbouwen naar de nieuwste Blokker-formule, staat Nederland en zo ook onze stad Workum in het teken van het coronavirus. De verbouwing, waarbij alles in een nieuw, passend, modern jasje wordt gestoken, ging gelukkig door, aldus eigenaar Johan Bandstra. Door het coronavirus kon er van een speciale 'her' opening geen sprake zijn en ging de winkel, na een sluiting van ruim twee weken weer open op woensdag 25 maart. Klanten die de winkel betraden en de coronamaatregelingen in acht hadden genomen, waren vol lof over de vernieuwde winkel die zeer ruim en overzichtelijk is ingericht. Kortom: een aanwinst voor Workum en zijn omgeving.
Johan en zijn medewerkers/sters, van wie velen al jaren het vertrouwde gezicht van de winkel vormen, zijn terecht trots op hun winkel en zeker nu, nu de betaalautomaat zijn intrede heeftgedaan!
Met de verbouwing verdween het ING-servicepunt uit de winkel, waardoor ook de pinautomaat verdween. Een gemis voor Workum, zeer zeker, aldus Johan: "ING is bezig om al zijn service- punten te doen verdwijnen, van een ING-kantoor waren wij al teruggezet naar een ING-servicepunt. Ook verdween de geldautomaat uit de muur, waardoor er alleen nog geldzaken konden worden afgehandeld ten tijde van de openingstijden. Toen ING het besluit had genomen om ook het ING-servicepunt in onze winkel te laten verdwijnen, verdween daarmee ook de pinautomaat en dat vond ik, voor een plaats als Workum, niet kunnen. Geloof mij, voor deze pinautomaat heb ik moeten vechten. Maar het is mij gelukt! Kleine tegenslag was wel dat het pinapparaat, de Geldmaat, die nu voor in de winkel is geplaatst, door het coronagebeuren niet tijdens de verbouwing van de winkel kon worden geplaatst. Reden hiervan was dat bij het plaatsen van de gele Geldmaat de 1,5 meter niet kon worden gehandhaafd. Maar hij staat er, en dat is zeer zeker de moeite die het heeft gekost om een betaalautomaat voor Workum te behouden, meer dan waard."
Bij de betaalautomaat die geel van kleur is en de naam 'Geldmaat' draagt, kunnen rekeninghouders van alle banken geld opnemen, rekeninghouders van de Rabobank, ING of ABN AMRO kunnen daarnaast ook geld storten. De Geldmaat bij Blokker en Bouwmarkt Bandstra staat binnen, waardoor de gebruiker veilig zijn transacties kan verrichten en er altijd hulp kan worden gewaagd aan een van de medewerksters, zij helpen u graag veilig en vertrouwd. In de winkel, waar geen 'nee' te koop is en waarin ook een volledig postagentschap is gevestigd met RDW-punt (Rijksdienst voor het Wegverkeer) bent u meer dan welkom. Bron: workumer krant FRISO
<< Terug
|