14 - 05 - 2020 - Georganiseerde buitensporten voor de jeugd op het ijsbaanterrein

Nu er weer buiten gesport mag worden door de jeugd t/m 12 jaar, lijkt het Stichting Buitensporten Workum leuk een uitdagende buitentraining aan te bieden op het ijsbaanterrein in Workum. Dit uiteraard met het in acht nemen van de nodige corona maatregelen.
De huidige trainster van Loopgroep Workum, Jitske Cats, zal deze training verzorgen. Jitske is nu 1,5 jaar trainster bij Loopgroep Workum, en zeer deskundig in het geven van zowel, loop, bootcamp en atletiek training. Deze uitdagende vormen kan zij dan ook i.c.m. de survivalbaan leerzaam en speels aanbieden.
Graag nodigt Stichting Buitensporten de jeugd van 8 t/m 12 jaar uit om aan deze trainingen deel te nemen. De zes trainingen zullen plaatsvinden op de donderdag en starten op 28 mei van 18.00-19.00 uur op het ijsbaanterrein. Wel wordt er een kleine bijdrage gevraagd aan de deelnemers: 6 x trainen voor 10 euro (28 mei t/m 2 juli). Aanmelden kan door een mail met naam kind en gegevens ouder (incl. mobielnummer) te mailen naar loopgroepworkum2013@hotmail.com Deelname is op eigen risico.
Naast dit initiatief van Loopgroep Workum gaat ook Zwemvereniging Workum de komende periode gebruik maken van het ijsbaanterrein. De zwemvereniging gaat hun jeugdleden droogtrainingen aanbieden op maandag- en vrijdagavonden van 17.30 tot 19.00 uur.
Stichting Buitensporten heeft in overleg met beide partijen gekozen voor deze tijdstippen van georganiseerde sporten op het ijsbaanterrein, omdat dit normaal gesproken een rustig moment van de dag op het terrein is. Er wordt namelijk veel individueel/ongeorganiseerd gebruik gemaakt van de faciliteiten, waardoor het niet de voorkeur heeft om het gehele terrein af te sluiten voor ongeorganiseerd gebruik. Maar met deze vastgestelde tijden hoopt Stichting Buitensporten dat de individuele sporters geen gebruik maken van het terrein van 17.30 tot 19.00 uur. Voor het gemak geldt dit verzoek voor maandag t/m vrijdag, zodat er voor dinsdag en woensdag nog ruimte is voor nieuwe initiatieven van bijvoorbeeld andere zaalsporten welke momenteel nog niet in actie kunnen.
De loopgroep voor volwassenen start binnenkort ook weer met de gezamenlijke training, maar nu met 1,5 m afstand op de donderdagavond van 19.15 tot 20.30.
Voor slechts 10 euro bent u overigens al gezinsjaarlid van IJsclub Workum en kunt u met het hele gezin het gehele jaar door ongeorganiseerd gebruik maken van de accommodatie. Voor meer info: www.ijsclubworkum.nl Op deze manier kunnen we met elkaar er voor zorgen dat het terrein wordt onderhouden. Daarnaast wordt aan iedere gebruiker gevraagd om de coronamaatregelen te respecteren en te handhaven, zodat een ieder op deze mooie locatie kan blijven sporten!
<< Terug
|