05 - 03 - 2019 - Biljarters delven onderspit tegen Sneek
Luitzen Wesselius
Vorig week woensdag kwamen de heren van de biljartschool Sneek op bezoek bij Noardeinde. Adriaan Flapper en Vincent Postma startten gelijktijdig aan hun partij. Vincent speelde tegen stadgenoot Peter Turk, mistte de acquit stoot maar maakte in zijn tweede beurt een serie van 45. Een prima begin en een op het oog veilige marge. Turk sprokkelde zijn puntjes rustig bij elkaar terwijl de series van Vincent wat kleiner werden. Turk kwam nog gevaarlijk dichtbij tot 85 caramboles, nog maar 5 verwijderd van zijn benodigde 90. Vincent bleef rustig en kon in de 21e beurt zijn benodigde 120e carambole maken voor de winst in de partij, en een prima moyenne van 5,7.
Adriaan nam het op tegen Piet Swart. Beide biljarters hebben nagenoeg hetzelfde niveau, waardoor er een leuke pot ontwikkelde. Het verschil werd gemaakt door de series, Swart maakte er één van 28 en 21 terwijl Adriaan bleef steken op 9 als hoogste serie. Swart maakte zijn 80e carambole in beurt 18. Adriaan bleef steken op 45 caramboles en een moyenne van 2,5. Op dat moment van de wedstrijd een gelijkspel.
De laatste wedstrijd speelde Peter van der Goot tegen Pascal Bergsma. Ook hier werd het verschil in de wedstrijd gemaakt door de hoogste serie. Bergsma legde er één van 45 op net kleed terwijl Peter 32 als hoogste serie liet aantekenen. Bergsma speelde zijn 160e carambole in de 18e beurt uit. Op dat moment stond Peter op 182 caramboles, nog 38 caramboles verwijderd van zijn benodigd 220.
Al met al één winst-, en twee verliespartijen, en daarmee een 2-5 nederlaag. Donderdag 14 maart staat de uitwedstrijd tegen Dronrijp op het programma. Op woensdag 20 maart alweer de laatst wedstrijd van het seizoen. Dan wordt er thuis aangetreden tegen de Friesche Club uit Leeuwarden.
<< Terug
|