08 - 02 - 2019 - Overwinning dames
Amarins Jellesma
De thuiswedstrijd van SVW volleybaldames 1, ook dit jaar weer spelend in de rode tenues van Septemberpop Workum, tegen LVC uit Lemmer werd afgelopen vrijdag een 3-2 overwinning voor de thuisploeg. LVC stond bij de aanvang van deze wedstrijd één plekje boven Workum, namelijk op de tweede plek. De eerste ontmoeting dit seizoen eindigde in een 3-1 verlies voor Workum. Een gevoel van teleurstelling heerste destijds, hier had meer uitgehaald kunnen worden. Tijd voor revanche dus dat lukte. De eerste set werd nipt verloren met 25-22, de twee sets daaropvolgend werden overtuigend gewonnen met 25-16 en de vierde weer verloren met de setstand 25-23. De laatste set, die allesbeslissend was, begon spannend. Lemmer speelde overtuigend en pakte direct een 4-0 voorsprong. Niet een lekker begin omdat de vijfde set maar tot 15 punten gaat. Maar mede door het enthousiasme van het publiek was het SVW dat het spel weer op de rit kreeg en de achterstand wist om te buigen tot een ruimte setwinst van 15-9.
Na een periode waarin er regelmatig speelsters gemist moesten worden vanwege blessures, buitenlandse avonturen en zwangerschap, was het afgelopen woensdag de eerste training van het seizoen waarbij het voltallige team, bestaande uit negen speelsters, aanwezig was. Eindelijk weer compleet! Met nog (maar) zeven wedstrijden op het programma is het streven om binnen de top drie te blijven, maar vooral mooie wedstrijden te spelen.
Komende donderdag wordt er gespeeld tegen DFS in Feanwâlden, de eerstvolgende thuiswedstrijd is op vrijdag 1 maart om 21.00 uur.
Bron: workumer krant FRISO
<< Terug
|