29 - 05 - 2018 - Nu al inschrijven voor Timmerdorp
Nu al inschrijven voor Timmerdorp Workum
Op woensdag 29 augustus beginnen we te bouwen in een timmerdorp in Workum op het Súd 154 bij Jacob en Trudi. Samen je eigen dorp bouwen met pallets hout en heel veel creativiteit en plezier. Dit jaar hebben we een thema, Back to Basic, en dat betekent veel timmeren, een survivalbaan, knutselen en bezig zijn met de natuur.
Omdat we met een nieuwe enthousiaste werkgroep starten, betekent het dat er slechts 60 kinderen tussen 8 en 12 jaar kunnen meedoen. Ook hebben we alleen maar plaats voor kinderen uit Workum, Nijhuizum en lt Heidenskip. Dat betekent dat je er snel bij moet zijn met de inschrijving. Deelnemen aan het Timmerdorp kost 15 euro en is op eigen risico, kinderen moeten een zwemdiploma hebben en als je vader, moeder, buurman (minimaal 18 jaar) een of meerdere dagen komt helpen, krijg je voorrang bij de plaatsing. Je kunt je gewoon weer laten Inschrijven via de gemeente.
Deze inschrijving start op dinsdag 29 mei (vandaag dus!) om 17.00 uur. Via Facebook.com/timmerdorpworkum blijf je op de hoogte van de laatste nieuwtjes. Wij hebben er weer heel veel zin in, jullie ook? Dan maken we er samen weer een paar fantastische dagen van.
<< Terug
|