17 - 08 - 2017 - Triathlon Workum zondag 3 september

Op zondag 3 september om 16.30 uur start hier (foto) de triathlon van Workum.
De organisatie is zeer content met het trapgedeelte op de nieuwe steiger aan de Doltewal.
Daarnaast is het Tillefonne pad en het asfalt langs de zeedijk opgeknapt, dus dat zijn mooie verbeteringen aan het parcours die in routing gelijk gebleven is met die van 2016.
Het Action terrein fungeert weer als wisselzone en de finish is weer ter hoogte van de uitgang van dit terrein aan het Súd.
Er hebben zich inmiddels al meer dan 100 deelnemers aangemeld en daar komen dagelijks nog deelnemers bij. Nieuw dit jaar is de mogelijkheid om deel te nemen aan de Workum (3/9) – Witmarsum (10/9) – Wommels (16/9) competitie. Bij een eerste deelname aan een achtste triathlon (500 m zwemmen, 20 km fietsen en 5 km lopen) is het volbrengen al een prestatie op zich. Het verbeteren van tijden komt daarna wel. Zie je af van deelname, dan is er de mogelijkheid om aan te melden als vrijwilliger om dit mooie evenement mogelijk te maken. Ook als maatschappelijke stage voor leerlingen. Aanmelden kan via triathlonworkum@gmail.com of bij een van de werkgroepleden: www.triathlonworkum.nl
Hopelijk is er ook weer veel publiek op de been om de deelnemers aan te moedigen.
De startlijst kan zaterdag 2 september als PDF van de website gedownload worden. Ook zal deze via de social media kanalen worden verspreid.
<< Terug
|