30 - 09 - 2016 - Volleyvrouwen pakken winst in het eerste duel
Volleyvrouwen pakken winst in het eerste duel
Afgelopen vrijdag hebben de volleybaldames 1 van SVW met overtuigende cijfers van DIO uit Oosterwolde gewonnen. Het werd 0-4, met de setstanden 15-25, 13-25,15-25 en 13-25.
Pas om 21 uur begon de wedstrijd in Oosterwolde. Dames 1 heeft sinds dit seizoen een nieuwe sponsor, Septemberpop! De dames hadden er zin in met de nieuwe shirts, shorts en pakken aan. Er werd meteen enthousiast begonnen aan de eerste set. De dames van DIO hadden duidelijk moeite om het tempo van SVW bij te houden. De eerste set werd vrij snel binnengehaald.
Ook de volgende set ging voortvarend. Op het moment dat de spelverdeler van de tegenstanders geblesseerd het veld verliet, was ook deze set snel afgelopen in het voordeel van de Workumers. De derde set stond er voor DIO een andere spelverdeler in, dit wierp echter voor hen geen vruchten af. Ook de laatste set werd vrij snel binnengehaald en dat leverde in totaal vijf punten op! Een superstart en we hopen deze trend door te zetten. Na de wedstrijd gingen de dames zo snel mogelijk richting Workum, om alsnog de laatste uurtjes in de gezellige feesttent mee te maken en de overwinning te vieren!
De volgende wedstrijd is vandaag 30 september in de Rolpeal om 20.30 uur tegen VC Sneek. Bron: workumer krant FRISO
<< Terug
|