HOME FOTO'S INFORMATIEF BRIJBEK LINKS CONTACT
Choose your language:      nederlands   deutsch   English   Francais nieuws agenda activiteiten

Archief:

2021
  • 15 juli
  • Onrust op Camping It Soal in Workum
  • 'Onze' skûtsjes klaar voor IFKS
  • Een nieuw vlaggenschip
  • Glasvezelstation wordt verplaatst
    >> meer

    2020
  • Muzikant
  • Fyftich jier lyn 31 december
  • Raad denkt goed om kinderen in armoede
  • Op de weegschaal van de tijd
  • Bepaald geen hamerstukken
    >> meer

    2019
  • Geweldig entertainment
  • Noard 74
  • Plaatselijk Belang
  • Verkiezing
  • 'Fyts 'm it nije jier yn!'
    >> meer

    2018
  • Fyftich jier lyn
  • Voetbalcafé een succes
  • Nieuwjaarsconcert Crescendo
  • Bibliotheek
  • Tarief liggelden aangepast
    >> meer

    2017
  • Rebus
  • 21 december 1967
  • Beoogd college
  • Duurzaamheid
  • Kunstbezit Súdwest-Fryslân
    >> meer

    2016
  • Life is Beautiful
  • Fyftich jier lyn
  • Wat sille we no beleve?!!
  • 3 januari Nieuwjaarsborrel Workum
  • Workum van Vroeger en Nu
    >> meer

    2015
  • Carbidschieten op de Stedspolle
  • Fiiftich jier lyn
  • Workum van Vroeger en Nu
  • Kwart miljoen voor Culturele Hoofdstad
  • Album Cor Hunia
    >> meer

    2014
  • Carbid schieten
  • Extra raadsvergadering over lijnopstel
  • Een gezond 2015
  • ‘Nieuwe woorden bij een oud verhaal’
  • Album Cor Hunia
    >> meer

    2013
  • Album Cor Hunia
  • Ernst Langhout en Johan Keus gast op n
  • Opbrengst Serious Request in Workum
  • Nieuwjaarsgroet
  • Workum van Vroeger en Nu
    >> meer

    2012
  • Rock en loll
  • Carbid schieten
  • Veel strijd bij het Ypie van der Werf
  • Loopgroep Workum zoekt trainer!
  • Workumse kunstenaars in Galerie De Ver
    >> meer

    2011
  • Rock en loll 2012
  • Een nieuwe Brijbek
  • Kerstnachtdienst
  • Skil en Nonnestrjitte
  • Brandweer rukt uit voor schoorsteenbra
    >> meer

    2010
  • Rock en Loll 2010
  • Vereniging van de maand
  • workum.nl agendabureau van Workum
  • Ypie van der Werf toernooi
  • Rock en Loll in voorbereiding
    >> meer

    2009
  • Rock en/of Loll
  • Wie maakt de mooiste winterfoto van Wo
  • Album Willem Twijnstra 13c en 14a
  • Nij Marienacker
  • Album Willem Twijnstra
    >> meer

    2008
  • Informatiebijeenkomst en condoleancere
  • Bijeenkomst in Workum druk bezocht
  • Vogelshow
  • FISKKOPPEN
  • Gasexplosie Buterikkers
    >> meer

    2007
  • Slotavond Workum 1100
  • Slot Workum 1100
  • Opening HIP
  • WINTER IN ZWEMBAD DE ROLPEAL
  • Slotavond Workum 1100 jaar
    >> meer

  • 19 - 11 - 2013 - Gezamenlijke actie voor Serious Request 2013

    3 dj’s van RADIONL sluiten zich op in een glazen huis in Sneek

    In navolging op het mini glazen huis Sneek van vorig jaar wordt er dit jaar in een breed collectief in Sneek een gezamenlijke inzamelactie gehouden om de actie in Leeuwarden te ondersteunen, onder de naam Serieus Verzoek. Drie dj’s van RADIONL (Marcel de Vries, Hessel Wijkstra en Taeke Wouda) sluiten zich voorafgaand aan de koopavond van donderdag 19 december tot en met het eind van de koopzondag 22 december op in het Glazen Huis Sneek aan de Marktstraat in Sneek. De commerciële TV zender van Friesland GPTV gaat de uitzendingen in heel Friesland uitzenden, zowel analoog als digitaal. Daarnaast is het te zien bij Kabel Noord (Noord Friesland) en Ziggo op het evenementenkanaal 999.

    Tijdens de donkere dagen voor kerst is iedereen 24 uur per dag welkom bij het Glazen Huis in Sneek om de live uitzending van RADIONL bij te wonen en te genieten van de diverse Nederlandse artiesten die zullen optreden op het podium in de Marktstraat en natuurlijk om te doneren, actiegelden te brengen en toe te lichten, verzoeknummers aan te vragen of diensten en producten aan te bieden of juist te verkopen. De Marktstraat zal in kerstsfeer gebracht worden met gezellige kersthuisjes waar ondernemers producten verkopen ten goede van deze actie. De horecabedrijven mogen deze dagen 24 uur per dag open en ook zij worden uitgenodigd om leuke acties te bedenken ter ondersteuning van de grote  inzamelactie in Sneek en dat geldt ook voor kleine en grote winkeliers, maar ook de bedrijven op de industrieterreinen zijn welkom hun steentje bij te dragen.

    Er zal genoeg te doen zijn in Sneek. Elk uur zal een Nederlandse artiest in het glazen huis aanwezig zijn of op het podium optreden, waardoor in totaal 70 artiesten te zien en te beluisteren zullen zijn via RADIONL. Naast uitzendingen op GPTV, Kabel Noord en Ziggo zal de continue live-uitzending via de livestream van
    www.radionl.fm te volgen zijn. Eveneens zal de uitzending te beluisteren zijn via RADIONL.

    De organisatie van Serieus Verzoek Sneek is in handen van Stichting uit in Sneek in samenwerking met RADIONL, de gemeente Súdwest-Fryslân en alle partijen binnen Stichting Sneek Promotion. Serieus Verzoek in Sneek steunt de actie Serious Request van 3FM. Het doel is om op maandag 23 december een cheque vanuit Sneek te overhandigen aan de 3 FM-dj’s van Serious Request in het Glazen Huis in Leeuwarden.

    Het neer te zetten glazen huis komt in Sneek tot stand door de belangeloze medewerking en (sponsor)bijdragen van diverse ondernemers, RADIONL en de Gemeente Súdwest-Fryslân. De opbrengst van de Serieus Verzoek-actie in Sneek gaat volledig naar Serious Request. Serious Request vraagt dit jaar aandacht voor kinderen die jaarlijks onnodig sterven aan (de gevolgen van) diarree. Dit is een stille ramp die het gevolg is van gebrek aan schoon drinkwater, zeep en toiletten. De drie DJ’s van RADIONL die in het glazen huis in Sneek gaan, zullen er in die week alles aan doen om zoveel mogelijk aandacht te vragen en geld in te zamelen voor de aanpak van deze stille ramp en daarbij roepen zij inwoners, bedrijven, scholen, verenigingen van Sneek en omgeving op, mee te helpen om ludieke inzamelingsacties te ontwikkelen en deze aan te melden op
    www.serieusverzoek.nl en te laten zien dat Sneek zijn bijdrage wil leveren aan het kinderleed in de wereld.

     

     

    (3 dj’s op foto van links naar rechts: Taeke Wouda, Hessel Wijkstra en Marcel de Vries)



    << Terug
    Touristinfo

    Klameare Workum    Organische meststoffen Culterra    
    Op de hoek van de stal    Roelof Fopma    
    Workumer Jachtservice    Hunia's Drukkerij    
    NEDCAD    De Jong Workum Financieel Advies    
    Touwspecialist    Makelaardij P.J. de Jong    
    Fasion by Fre    Glashandel Sneek    
    link naar groenbloem