14 - 01 - 2013 - Will Luikinga en Taeke Wouda op RADIONL
Het lege
ndarische postcodespel is elke werkdag tussen 10 – 12 uur te horen op RADIONL. Het spel met de eenarmige bandiet (fruitautomaat) werd bij Veronica en later ook bij RADIO 538 jaren lang gespeeld door Will Luikinga.
Donderdag 17 januari is Luikinga gastpresentator in “Werken met Wouda” met Taeke Wouda en zal dit bekende gezellige radiospel spelen.
Voor deze gelegenheid is het te winnen prijzenpakket aangepast. De luisteraars maken deze dag kans op een reischeque t.w.v. € 450,-
De postcodecomputer selecteert dagelijks twee getallen. De luisteraar die de getallen in zijn of haar postcode heeft, maakt kans op prijzen. Uiteraard zal de bekende vraag: “Muntje of een T-shirt” ook deze dag niet ontbreken. Kijk voor alle kabel- en ether frequenties op www.radionl.fm
<< Terug
|