07 - 10 - 2012 - Oproep vrijwilligers AED lijst Workum
Zaterdagochtend 13 oktober a.s. is er om 9:00 uur in de Klameare een bijeenkomst voor vrijwilligers die op lijst van de Workum AED’s (Automatische Externe Defibrillator) staan en voor degenen die hier aan toegevoegd willen worden.
Het eerste gedeelte van de bijeenkomst duurt ongeveer een uur en daarbij wordt uitleg gegeven over de procedure in Workum bij een AEDlocator oproep.
Aansluitend is het mogelijk om een opfriscursus reanimatie met AED te volgen. Dit tweede gedeelte van de ochtend zal tot uiterlijk 12:30 uur duren.
Degenen die hun reanimatie-training met AED tijdens hun jaarlijkse cursus EHBO of BHV volgen kunnen dus na het eerste gedeelte weer naar huis.
Nieuwe mensen die graag op de vrijwillige oproeplijst van Workum willen, kunnen na afloop van het eerste gedeelte de nodige gegevens bij Theunis Wouda achterlaten.
Voor wie graag deel wil nemen aan het cursus gedeelte van de ochtend wordt er gevraagd om zich vooraf aan te melden via theunis_wouda@hotmail.com of 06-28939036.
Op deze manier hopen we de lijst met vrijwilligers in stand te houden en uit te breiden.
Plaatselijk Belang Workum
<< Terug
|