26 - 07 - 2012 - Pipegaal in nieuw cluster

Vanaf komend schooljaar is onze school, openbare basisschool De Pipegaal, onderdeel van het nieuwe onderwijscluster, samen met de openbare basisscholen van Koudum, Warns en de bijzonder neutrale basisschool in Hindeloopen. Directeur Feikje Toering heeft afgelopen week afscheid genomen en wordt directeur van een onderwijscluster in de gemeente Littenseradiel. De huidige directeur van basisschool De Totem uit Warns, Jella van Seters, wordt onze directeur.
Als team van De Pipegaal kijken we uit naar de nieuwe aanpak. Er liggen veel kansen om elkaar als scholen to versterken. En natuurlijk zijn we erg gelukkig met het feit dat er in 'onze' stichting Gearhing geen ontslagen vallen
en... er geen scholen worden gesloten. Voor onze ouders blijft alles na de zomervakantie gelijk, behalve dan dat de directeur minder vaak op een school aanwezig zal zijn. De locatiecoördinator (op De Pipegaal juf Jannie Kuijer) neemt veel organisatorische taken van haar over.
En dan staat nu de zomervakantie voor de deur. Dat betekent zes weken' de skoattel op 'e doar' en het mooie weer tegemoet. Het belangrijkste is dat we er op de 3e september allemaal weer tegenaan kunnen en er zin in hebben! Onze wens is, er opnieuw zo'n prachtig jaar van te maken als het afgelopen schooljaar, met onder andere een gezellig driedaags kamp van groep 8, dat dit jaar in Appelscha was, en een schoolreis van groep 4 tot en met 7 naar het Kameleondorp in Terherne. Volgens sommige kinderen was dit "het leukste schoolreisje ooit!" Groep 3 ging naar boerderij Kleurrijk in Oudemirdum en de kleuters met de trein naar de Kinderboerderij in Sneek. Foto's van deze mooie dagen zijn to vinden op onze vernieuwde website, www.pipegaal. nl.
Verder hebben we de teamtraining 'hoogbegaafdheid' afgerond, dit houdt in dat alle leerkrachten geschoold zijn op dit gebied en zodoende meerbegaafde kinderen de juiste begeleiding en verrijking kunnen geven. Met de aanschaf van het laatste digibord voor de kleuters is De Pipegaal klaar voor de toekomst!
Bron: Workumer krant Friso
<< Terug
|