01 - 05 - 2012 - Oldtimer Rally is volkomen uniek
Op zaterdag 19 mei 2012 zijn de wegen in Friesland weer een lust voor het oog. Dan rijden er de gehele dag meer dan vierhonderd historische auto's en circa tweehonderd historische motoren van stad naar stad. De Elfsteden Oldtimer Rally begon in 1985 op bescheiden wijze en is inmiddels uitgegroeid tot het grootste eendaagse oldtimer evenement van Europa. Een rijdend museum, met deelnemers uit de West-Europese landen. Dit jaar wordt de rally voor de 27e keer gehouden.
Liefhebbers van oldtimers kunnen hun hart ophalen. Als deelnemer aan de Elfsteden Oldtimer Rally of als toeschouwer. Een lang lint van de meest uiteenlopende en vaak ook zeldzame old-timers treks voorbij. Alleen voertuigen van voor bouwjaar 1950 kunnen meedoen. Het merendeel stamt uit de jaren 1920-1930.
Start en finish zijn bij camping 't Hop to Wijckel. De start is op zaterdagmorgen vanaf 07.00 uur en de finish is tussen 15.30 uur en 19.00 uur. Voorafgaand aan de rally wordt op vrijdag 18 mei het Rondje Gaasterland gereden, waarna omstreeks 18.00 uur de openingshandelingen zullen plaatsvinden bij de molen en het kanon in Sloten. Voor nadere informatie kijk op www.elfstedenoldtimerrally.nl.

<< Terug
|