18 - 04 - 2012 - Nijefurd sjongt
‘’Nijefurd Sjongt’’ concerteert in zowel Workum als Koudum
Op 22 april, en dat is al aanstaande zondag, geeft het gemengd koor Nijefurd Sjongt zijn jaarlijkse concert in de St. Gertrudiskerk te Workum en op 29 april, precies een week later dus, in de Martinikerk in Koudum. Het belooft weer een spetterend optreden te worden: een veelzijdig programma met 'voor elck wet veils'. Dirigent Fia Zweers weer het publiek iedere keer weer te boeien door een uitgekiend programma samen te stellen. Het is juist die afwisseling die door de koorleden en het publiek zo wordt gewaardeerd. De dirigente, pianiste, soliste en de koorleden hebben samen erg veel plezier in het met elkaar musiceren. Hopelijk straalt dit of op het talrijke publiek in Workum en Koudum.
Twee concerten geven op verschillende locaties vraagt een extra inspanning van bestuur en alle betrokkenen, maar de belangstelling is groot en dat geeft veel voldoening. Workum is een stad waar het culturele levee bruist en waar Nijefurd Sjongt zich inmiddels thuis voelt als een vis in het water. Dat Nijefurd Sjongt naast Workum ook dit jaar weer het oog heeft laten vallen op de Martinikerk in Koudum, is voor de vele koorleden van Nijefurd Sjongt die in deze plaats wonen een reden om trots op te zijn. Nijefurd Sjongt trad vorig jaar voor het eerst op in de Martinikerk en tot grote verrassing van het koor zat de kerk bomvol! Uiteraard een reden om Koudum dit jaar weer in het programma te betrekken.
Twee bijzondere kerken met ieder een eigen akoestiek en een eigen sfeer. Een grote kerk in Workum en een kerk met een intieme sfeer in Koudum. U mag zelf bepalen waarnaar uw voorkeur uitgaat. Nijefurd Sjongt geniet in ieder geval met volle teugen van die belangstelling.
Ook dit jaar verleent de sopraan Angelique Wardenier weer haar medewerking aan deze concerten. De vaste bezoekers weten dat Angelique beschikt over een prachtige stem en dat zij de mensen als geen ander weet te boeien. Het concert wordt opnieuw op de piano begeleid door Vera Bos.
Beide concerten beginners om 14.30 uur en de kerken gaan open om 14.00 uur. Wilt u bij één van deze concerten aanwezig zijn (let op: er zijn al meer dan vijfhonderd toegangskaarten verkocht!), dan kan dat voor € 7,50 inclusief een fraai programmaboekje. De laatste kaarten zijn telefonisch te bestellen: 0515541233. Reageer snel: het is jammer als u dit concert mist! Eventueel beschikbare kaarten aan de kerk kosten € 10.
Bron: Workumer Krant Friso

<< Terug
|