HOME FOTO'S INFORMATIEF BRIJBEK LINKS CONTACT
Choose your language:      nederlands   deutsch   English   Francais nieuws agenda activiteiten

Archief:

2021
  • 15 juli
  • Onrust op Camping It Soal in Workum
  • 'Onze' skûtsjes klaar voor IFKS
  • Een nieuw vlaggenschip
  • Glasvezelstation wordt verplaatst
    >> meer

    2020
  • Muzikant
  • Fyftich jier lyn 31 december
  • Raad denkt goed om kinderen in armoede
  • Op de weegschaal van de tijd
  • Bepaald geen hamerstukken
    >> meer

    2019
  • Geweldig entertainment
  • Noard 74
  • Plaatselijk Belang
  • Verkiezing
  • 'Fyts 'm it nije jier yn!'
    >> meer

    2018
  • Fyftich jier lyn
  • Voetbalcafé een succes
  • Nieuwjaarsconcert Crescendo
  • Bibliotheek
  • Tarief liggelden aangepast
    >> meer

    2017
  • Rebus
  • 21 december 1967
  • Beoogd college
  • Duurzaamheid
  • Kunstbezit Súdwest-Fryslân
    >> meer

    2016
  • Life is Beautiful
  • Fyftich jier lyn
  • Wat sille we no beleve?!!
  • 3 januari Nieuwjaarsborrel Workum
  • Workum van Vroeger en Nu
    >> meer

    2015
  • Carbidschieten op de Stedspolle
  • Fiiftich jier lyn
  • Workum van Vroeger en Nu
  • Kwart miljoen voor Culturele Hoofdstad
  • Album Cor Hunia
    >> meer

    2014
  • Carbid schieten
  • Extra raadsvergadering over lijnopstel
  • Een gezond 2015
  • ‘Nieuwe woorden bij een oud verhaal’
  • Album Cor Hunia
    >> meer

    2013
  • Album Cor Hunia
  • Ernst Langhout en Johan Keus gast op n
  • Opbrengst Serious Request in Workum
  • Nieuwjaarsgroet
  • Workum van Vroeger en Nu
    >> meer

    2012
  • Rock en loll
  • Carbid schieten
  • Veel strijd bij het Ypie van der Werf
  • Loopgroep Workum zoekt trainer!
  • Workumse kunstenaars in Galerie De Ver
    >> meer

    2011
  • Rock en loll 2012
  • Een nieuwe Brijbek
  • Kerstnachtdienst
  • Skil en Nonnestrjitte
  • Brandweer rukt uit voor schoorsteenbra
    >> meer

    2010
  • Rock en Loll 2010
  • Vereniging van de maand
  • workum.nl agendabureau van Workum
  • Ypie van der Werf toernooi
  • Rock en Loll in voorbereiding
    >> meer

    2009
  • Rock en/of Loll
  • Wie maakt de mooiste winterfoto van Wo
  • Album Willem Twijnstra 13c en 14a
  • Nij Marienacker
  • Album Willem Twijnstra
    >> meer

    2008
  • Informatiebijeenkomst en condoleancere
  • Bijeenkomst in Workum druk bezocht
  • Vogelshow
  • FISKKOPPEN
  • Gasexplosie Buterikkers
    >> meer

    2007
  • Slotavond Workum 1100
  • Slot Workum 1100
  • Opening HIP
  • WINTER IN ZWEMBAD DE ROLPEAL
  • Slotavond Workum 1100 jaar
    >> meer

  • 19 - 03 - 2012 - Ouder/Kindpartij groot succes.

    Afgelopen zaterdag organiseerde kaatsvereniging “De Pripper” een speciale partij voor de jeugd ter afsluiting van het zaalseizoen: De Ouder/Kind partij. Kaatsen van ouder/kind tegen ouder/kind met aangepaste spelregels. Doel hiervan is om ouders, familie of vrienden kennis te laten maken met de vaak voor hen onbekende sport en spelregels.  “Ouder” is in dit verband heel ruim te nemen. Het mocht ook een ander familielid of bekende zijn. Voor de Pripper was dit de eerste keer en terugziend kan alleen maar worden geconstateerd dat het een groot succes was. Aanvankelijk werd gerekend op een zestal parturen. Het dubbele stond op de lijst!!  Aanstekelijk was het om te zien met welk een enthousiasme en fanatisme er gestreden werd om de kleine bal. Soms waren de “ouders” nog fanatieker dan de kinderen in het spel om de bal te slaan of te keren.  Ook het vrij talrijke publiek heeft genoten van de strijd in het veld.

    Winnaars van de partij werden Menno Kuipers met zijn neef, Frans Dooper uit Witmarsum, die met overmacht de finale wonnen van Marin en Hessel Wesselius (5-1 6-0), maar toch een mooie finaleplaats voor Marin en Hessel, die door twee overwinningen en een staand nummer de finale bereikten. Menno en Frans ondervonden in de 1e omloop de meeste tegenstand van van Brett en Jan Willem Minnema die pas op 5-4 en 6-2 hun meerdere moesten erkennen. Ook Beau en Geert Talsma gingen strijdend ten onder tegen Menno en Frans. ( 5-3 en 6-2).In de halve finale tegen Inge en Luitzen Wesselius was het minder spannend. Slechts één eerst gunden Menno en Frans het partuur van Inge en Luitzen.(5-1 6-0) Voor hen dus de 3e prijs. De verliezers van de eerste omloop streden streden nog om twee prijzen. De finale in verliezersronde ging tussen het partuur Naomi Wiersma en omke Klaas Haanstra tegen het partuur Linde Gietema en heit Anne Hein Gietema. Een spannende partij, die op 5-4 en 6-2 werd beslist door onvoldoende keren van Klaas op de boven. De halve finale was de spannendste van deze gehele partij. De strijd tussen Naomi Wiersma/Klaas Haanstra en Brett en Jan Willem Minnema die pas op de stand van 5-5 en 6-4 werd beslist.  Al met al toch een mooie kaatsmiddag die eindigde om 16.00 uur met de prijsuitreiking door Pieter Westra met een toepasselijke woordje en de gebruikelijke kransen en eretekens voor de winnaars. De deelnemers waren allen van mening dat deze partij voor herhaling vatbaar is, ook op het veld. P.S. De foto´s van deze partij zijn te vinden op de website `Workum.nl`

    Uitslag: 1. Menno Kuipers, Frans Dooper; 2. Marin en Hessel Wesselius; 3. Inge en Luitzen Wesselius. Verliezersronde: 1. Linde en Anne Hein Gietema; 2. Naomi Wiersma en Klaas Haanstra.

     klik op foto voor meer foto's va Henk

     

     

     

     

     

     

     

     

     



    << Terug
    Touristinfo

    Glashandel Sneek    Makelaardij P.J. de Jong    
    link naar groenbloem    NEDCAD    
    Roelof Fopma    Jopie Huisman Museum    
    Op de hoek van de stal    Organische meststoffen Culterra    
    Touwspecialist    Natuurvol Tuinen / Arjan Jenema    
    Fasion by Fre    Tapijthal Workum    
    Workumer Jachtservice