HOME FOTO'S INFORMATIEF BRIJBEK LINKS CONTACT
Choose your language:      nederlands   deutsch   English   Francais nieuws agenda activiteiten

Archief:

2021
  • 15 juli
  • Onrust op Camping It Soal in Workum
  • 'Onze' skûtsjes klaar voor IFKS
  • Een nieuw vlaggenschip
  • Glasvezelstation wordt verplaatst
    >> meer

    2020
  • Muzikant
  • Fyftich jier lyn 31 december
  • Raad denkt goed om kinderen in armoede
  • Op de weegschaal van de tijd
  • Bepaald geen hamerstukken
    >> meer

    2019
  • Geweldig entertainment
  • Noard 74
  • Plaatselijk Belang
  • Verkiezing
  • 'Fyts 'm it nije jier yn!'
    >> meer

    2018
  • Fyftich jier lyn
  • Voetbalcafé een succes
  • Nieuwjaarsconcert Crescendo
  • Bibliotheek
  • Tarief liggelden aangepast
    >> meer

    2017
  • Rebus
  • 21 december 1967
  • Beoogd college
  • Duurzaamheid
  • Kunstbezit Súdwest-Fryslân
    >> meer

    2016
  • Life is Beautiful
  • Fyftich jier lyn
  • Wat sille we no beleve?!!
  • 3 januari Nieuwjaarsborrel Workum
  • Workum van Vroeger en Nu
    >> meer

    2015
  • Carbidschieten op de Stedspolle
  • Fiiftich jier lyn
  • Workum van Vroeger en Nu
  • Kwart miljoen voor Culturele Hoofdstad
  • Album Cor Hunia
    >> meer

    2014
  • Carbid schieten
  • Extra raadsvergadering over lijnopstel
  • Een gezond 2015
  • ‘Nieuwe woorden bij een oud verhaal’
  • Album Cor Hunia
    >> meer

    2013
  • Album Cor Hunia
  • Ernst Langhout en Johan Keus gast op n
  • Opbrengst Serious Request in Workum
  • Nieuwjaarsgroet
  • Workum van Vroeger en Nu
    >> meer

    2012
  • Rock en loll
  • Carbid schieten
  • Veel strijd bij het Ypie van der Werf
  • Loopgroep Workum zoekt trainer!
  • Workumse kunstenaars in Galerie De Ver
    >> meer

    2011
  • Rock en loll 2012
  • Een nieuwe Brijbek
  • Kerstnachtdienst
  • Skil en Nonnestrjitte
  • Brandweer rukt uit voor schoorsteenbra
    >> meer

    2010
  • Rock en Loll 2010
  • Vereniging van de maand
  • workum.nl agendabureau van Workum
  • Ypie van der Werf toernooi
  • Rock en Loll in voorbereiding
    >> meer

    2009
  • Rock en/of Loll
  • Wie maakt de mooiste winterfoto van Wo
  • Album Willem Twijnstra 13c en 14a
  • Nij Marienacker
  • Album Willem Twijnstra
    >> meer

    2008
  • Informatiebijeenkomst en condoleancere
  • Bijeenkomst in Workum druk bezocht
  • Vogelshow
  • FISKKOPPEN
  • Gasexplosie Buterikkers
    >> meer

    2007
  • Slotavond Workum 1100
  • Slot Workum 1100
  • Opening HIP
  • WINTER IN ZWEMBAD DE ROLPEAL
  • Slotavond Workum 1100 jaar
    >> meer

  • 06 - 03 - 2012 - Súdwest Festival niet te missen feest

    Het Centrum voor de Kunsten & Ritmyk organiseert voor de tweede keer het Súdwest Festival. Op zondag 18 maart is om 15.30 uur het Súdwest Festival in de Klameare te Workum. Kaartverkoop aan de kassa. Kinderen tot en met 12 jaar hebben gratis entree.

    Het Súdwest Festival is een klassiek georiënteerd festival, waarmee het Centrum voor de Kunsten & Ritmyk wil laten zien wat het allemaal in huis heeft en wat er allemaal gebeurt op het gebied van muziek in de regio.

    Vorig jaar was het festival een groot succes. Honderden mensen genoten van de verschillende klassieke optredens. Het Súdwest Festival vindt dit jaar op drie verschillende data en locaties plaats. Behalve in Workum is het Súdwest Festival op zondag 11 maart om 15.30 uur in de Martinikerk te Bolsward en op zondag 25 maart om 15.00 uur het in de Koepelkerk te Witmarsum. In Workum treden op: brassband Crescendo (foto) onder leiding van Marten Miedema, trio Berni Dijkerman, Erwin de Ruijter en Jannie Bennen, trio Yvonne Boekema, Derk Stegeman en Reinold Broersma en de Algemene Muzikale Vorming groepen van het Centrum voor de Kunsten & Ritmyk.

    Brassband Crescendo uit Workum werd opgericht in 1890. Daarmee is Crescendo één van de oudste korpsen van Friesland. Momenteel staat Crescendo alweer 21 jaar onder leiding van dirigent Marten Miedema. Met deze dirigent beleefde Crescendo vele leuke en uitdagende optredens. Zo zijn er de jaarlijkse nieuwjaarsconcerten die elk jaar zo'n 350 bezoekers trekken, werd Crescendo in het jaar 2000 Nederlands kampioen in de vierde divisie en organiseerde Crescendo vele concerten voor en met jeugd.

    Jannie Bennen-Stakelbeek (docent orgel en keyboard), Erwin de Ruijter (docent dwarsfluit) en Berni Dijkerman (docente dwarsfluit) vormen samen een trio. Jannie doer geregeld mee aan orgelconcerten en treedt vaak op met collega-muzikanten. Erwin is dirigent bij musicalkoor Time Square in Uitgeest, interkerkelijk koor Echo uit Heerhugowaard, popkoor Voices uit IJmuiden, zanggroep Eljakim en gemengd koor Cantus Deo in Bolsward. Berni Dijkerman heeft in diverse ensembles en met verschillende musici samengespeeld en doer dit met veel enthousiasme en plezier.

    Yvonne Boekema (piano), Reinold Broersma (viool) en Derk Stegeman (cello) zijn alle drie docenten van het Centrum voor de Kunsten & Ritmyk. Dit trio ontstond puur uit de behoefte om samen to spelen. Vorig jaar trad het trio op het Súdwest Festival voor het eerst in deze samenstelling op. Dat beviel goed en daarom speelt het trio dit jaar graag weer op het festival.

    Op het concert  treden tevens de leerlingen van de Algemene Muzikale Vorming groepen onder leiding van Erwin de Ruijter, Paula Schoenmaker en Jeanette Valkema op. In deze groepen volgen de kinderen een tweejarig basisopleiding, van waaruit zij zich verder kunnen ontwikkelen op een instrument naar keuze.



    << Terug
    Touristinfo

    Roelof Fopma    Glashandel Sneek    
    Tapijthal Workum    De Jong Workum Financieel Advies    
    Op de hoek van de stal    link naar groenbloem    
    Fasion by Fre    Workumer Jachtservice    
    Natuurvol Tuinen / Arjan Jenema    Jopie Huisman Museum    
    Makelaardij P.J. de Jong    Touwspecialist    
    Hunia's Drukkerij