30 - 11 - 2011 - Cadeautip: kaartje voor Rock & Loll
Zie hier de trailer

30 december is het weer tijd voor Rock & Loll. Het thema dit jaar is Rock & Loll The Movie.
1986 ging de eerste Rock & Loll show van start. Het luidde tevens de geboorte in van "De Paupers". In de volgende jaren groeide het Rock & Loll evenement uit tot het festijn dat er tot op de dag van vandaag nog steeds is. Middelpunt van het muziek gebeuren is de oefenruimte aan de Hearekunst. Diverse muzikanten repeteren hier en in het najaar is het tevens de kweekvijver van jong talent die gesteund door de ervaren muzikanten oefenen voor het Rock & Loll festijn dat ieder jaar op 30 december in de Klameare Workum op zijn grondvesten doet schudden!!
De muzikanten tussen de 14 en 28 jaar komen uit Workum en omstreken. Vanaf begin september begint het oefenen en werken zij er met zijn allen hard aan om de nummers zo goed mogelijk te performen. Van gitaristen, violisten, drummers, bassisten, zangers, zangeressen, toetsenisten, trompettisten, allemaal maken ze er met zijn alleen een feestje van. Niet alleen op de 30ste maar ook in de periode ervoor waardoor ze naast muzikanten ook hechte vrienden worden!
Rock & Loll is dus meer dan muziek alleen en dat word ook dit jaar weer uitbundig gevierd op 30 December met de 27ste editie van Rock & Loll met dit jaar als thema Rock & Loll The Movie!
Dit jaar staat de film in het middelpunt van de avond. Bekende filmtracks zullen voorbij komen en welbekende filmscènes zullen worden nagespeeld. En als je goed oplet kom je nog bekende sterren tegen!
Kaartjes zijn verkrijgbaar bij Sigarenmagazijn van der Velde in Workum. Een leuk presentje voor de feestdagen!
Uiteraard zijn wij ook te volgen via social media, via Facebook, Hyves en Twitter!
Voor meer info kijkt u op www.depaupers.nl
<< Terug
|