30 - 10 - 2020 - Zinloze vernielingen in toiletgebouwen

Bij dit artikeltje is een foto afgedrukt van de vernielingen aan het toiletgebouw op de Stedspôle in Workum. Helaas is het niet de eerste keer dat er vernielingen aan het toiletgebouw zijn aangebracht. Er zijn dit jaar al tot tweemaal toe vernielingen geweest aan dit toiletgebouw.
Ook het toiletgebouw aan het strand heeft het dit jaar meerdere malen te verduren gehad. Al met al loopt de schade aan toiletgebouwen in Workum in de duizenden euro's. Jammer, want dit geld had beter besteed kunnen worden. De gemeente Súdwest-Fryslân sluit deze toiletgebouwen voortijdig. Hiermee dupeert de vernieler niet alleen de gemeente, maar ook de toerist die Workum aandoet en straks geen plek vindt voor de 'grote of kleine boodschap'.
Jammer, want dergelijke vernielingen weerhouden een gemeente ervan om in deze moeilijke tijd openbare toiletten te realiseren. Op deze wijze kan er geen verlenging zijn van het toeristen seizoen. Het is dan ook zeer te hopen dat de daders in de kraag zullen worden gevat. Bron: workumer kant FRISO
<< Terug
|